KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 14488104
nr 1448 8104
Färgetsningar
3 st, Francois Debert. Signerade, 100-upplaga, yttermått inklusive ram: 55x44-74x54cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 14 februari 2022
kl 20:43:23
14/2 19:08:52
100 kr
14/2 20:37:41