KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16087294

nr 1608 7294

Gustaf Wilhelm Palm

(1810-1890), Sverige

Akvarell, Träd. Signerad, daterad 1885, med dedikation, 22x15 cm, yttermått inklusive ram: 28x22 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 25 mars 2024
kl 19:20:49

25/3 15:34:12 1      Vinnande bud

Gustaf Wilhelm Palm

Läs mer om Gustaf Wilhelm Palm