KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14718005
nr 1471 8005
Grafiskt blad
Nutida konstnär. "Dans". Signerad Linnea Larsson, numrerad 16/100. Giclee fine art. Bildmått: 38x28 cm, bladets mått: 41x31 cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 maj 2022
kl 20:56:06
26/5 21:08:20