KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7539121

nr 753 9121

Osignerad, hare i vinterlandskap, daterad 1913, ramens innermått. 40x55

Kondition: oramad

Utrop:

700 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 16 april 2012
kl 19:43:08