MÖBLER / Soffor / Soffa 10985243
nr 1098 5243
Soffa
1950-tal, längd: 170 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 27 mars 2017
kl 20:29:37
1.000 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)