KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12154517

nr 1215 4517

Benno Arzt

(f. 1941), Sverige

Oljemålning, Komposition, signerad. Olja på duk, 23x34 cm

Benno Arzt, svensk bildkonstnär född 1941.

Utrop:

700 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 5 november 2018
kl 19:47:47

Benno Arzt

Läs mer om Benno Arzt