KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13669071
nr 1366 9071
Ingvar Olson
(f. 1951), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad, daterad 1980. Olja på pannå, 80x60 ca
Ingvar Olson, svensk bildkonstnär född 1951.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 14 december 2020
kl 20:02:35
1.000 kr
1.100 kr