KONST / Litografier / Grafiskt blad 13903049
nr 1390 3049
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Moving shapes". Signerad, numrerad 49/50. Motivet: ca 36x27 cm, oramat löst blad, yttermått: 50x39 cm
Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 april 2021
kl 20:02:09
12/4 19:18:28
300 kr
12/4 19:28:00