ART / Sculptures and works of art / Sculptures 14688333
nr 1468 8333
SCULPTURES
2 pcs, Lorens Larsson. Signed, dated 1941, carved, Samer, height: 16 cm,
2 st, Lorens Larsson. Signerad, daterad 1941, Snidade, Samer, Höjd: 16 cm
SEK 250
Tuesday May 24 2022
at 20:40:11
100 kr
150 kr
200 kr