KONST / Litografier / Färglitografi 10378126
nr 1037 8126
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Madeleine Pyk (f. 1934), "Svanor på vik", EA-upplaga, signerad, motivet: 45x35
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 16 maj 2016
kl 19:22:51
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
6
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
6