KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning & lavering 14556252

nr 1455 6252

Teckning & lavering

Signerad, Fransk skola 1700-tal, bladets mått: 24x13cm, oramad, blad på pannå

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 21 mars 2022
kl 18:20:36

17/3 09:53:28 1      700 kr
19/3 20:18:26 2      Vinnande bud

Lavering