GLASS & CERAMICS / Ceramics / Stekfat+terrin 7663470

nr 766 3470

Stekfat+terrin

3 pcs, 19th century, length: 34-46, nagg.

3 delar, 1800-tal, längd: 34-46

Condition: nagg

600

SEK 300

Monday July 2 2012
at 17:03:49