KONST / Litografier / Färglitografi 12428158
nr 1242 8158
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 76/100, daterad 1983. Motivet: 31x44 cm
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 mars 2019
kl 18:47:18
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
900 kr
18 mar
Ola Billgren
Läs mer om Ola Billgren