KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 8597030
*
nr 859 7030
Skulptur
Johnny Mattson, Teak, Sign JM, höjd: 29 cm, 5
Följerätt
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 19:54:17
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/11 19:48:48
1
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: johnny mattson konsthantverk skulptur teak teakmöbler trä
-
1018 Bordsuppsats
skålar, ett par, Brons/opalinglas, 1800-tal. Diame..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:42
-
1017 Bordsuppsats
skålar, ett par, omkring 1800, Frankrike, brons/kr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:53
-
8206 Brevpress
brons/sten, putto. Längd: 13 cm, höjd: 11 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:11
-
8129 Figurkärl
3 st, Sydamerika, lergods, Höjd: 10-15 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:52
-
8025 Glasskulpturer
14 st, FÃ¥glar & fiskar, + brevpress, FM konstglas,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:56
-
8123 Ikoner
8 st, Mogens Leander, Danmark, patinerad metall, 2..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:22
*
Skulptur
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7030
Skulptur
Johnny Mattson, Teak, Sign JM, höjd: 29 cm, 5
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.200 kr |
| Såld: | 1.000 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 4/11 19:48:48 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: johnny mattson konsthantverk skulptur teak teakmöbler trä
-
1018 Bordsuppsats
skålar, ett par, Brons/opalinglas, 1800-tal. Diame..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:42 -
1017 Bordsuppsats
skålar, ett par, omkring 1800, Frankrike, brons/kr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:53 -
8206 Brevpress
brons/sten, putto. Längd: 13 cm, höjd: 11 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:11
-
8129 Figurkärl
3 st, Sydamerika, lergods, Höjd: 10-15 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:52 -
8025 Glasskulpturer
14 st, FÃ¥glar & fiskar, + brevpress, FM konstglas,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:56 -
8123 Ikoner
8 st, Mogens Leander, Danmark, patinerad metall, 2..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:22



