KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17099296
nr 1709 9296
Inga-May Cederquist-Mayer (1923-1985). Signerad Imacema. Marlon Brando. Signerad. Olja på pannå, 54x45 cm, yttermått inklusive ram: 69x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 juni 2025
kl 18:58:28
14/6 08:40:01
100 kr
16/6 18:53:28