KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12691161
nr 1269 1161
Bengt Lissegårdh
(1912-1979), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 15/250. Motivet: 24x32 cm
Utrop:
500 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 19:05:51
Bengt Lissegårdh
Läs mer om Bengt Lissegårdh