MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 11007233

nr 1100 7233

Sideboard

1950-tal, teak, längd: 190 cm, djup: 42 cm, höjd: 81 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 3 april 2017
kl 19:48:38