KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 13486523
nr 1348 6523
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Tusch, Signerad, daterad 82, Stockholm. Motivet: 40x52 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 21 september 2020
kl 20:59:18
600 kr
1.100 kr
1.400 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas