KONST / Litografier / Färglitografi 11922036
nr 1192 2036
Göran Hahne
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Eka. Signerad, numrerad 120/360. Motivet: 77x51 cm
Göran Hahne, svensk målare, grafiker och illustratör född 1943.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 2 juli 2018
kl 18:14:27
21/6 19:21:21
Göran Hahne
Läs mer om Göran Hahne