KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13989413

nr 1398 9413

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Signerad Bernard, Paris, 40x30, yttermått inklusive ram: 53x43 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 24 maj 2021
kl 18:57:55