BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 11108027
*
nr 1110 8027
Bordslampa
Knud Christensen, Elit, 1960-tal
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 19:17:10
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/5 19:17:11
1
400 kr
8/5 12:11:06
2
350 kr
8/5 12:11:06
1
400 kr (Budbetjänt)
22/5 19:01:30
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor elit knud christensen
-
6491 Bordslampa
mässing. Diameter: 44 cm, höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:37
-
7156 Bordslampa
Sten/metall, Kolonn. Höjd: 70 ca
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:49
-
6471 Bordslampor
4 + 1 st, bland annat Falkenberg, glasfot / mässin..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:27
-
7064 Bordslampskärmar
4 st, Firma Svenskt Tenn
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:13
*
Bordslampa
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 8027
Bordslampa
Knud Christensen, Elit, 1960-tal
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 450 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 3/5 19:17:11 | 1 | 400 kr |
| 8/5 12:11:06 | 2 | 350 kr |
| 8/5 12:11:06 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
| 22/5 19:01:30 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor elit knud christensen
-
6491 Bordslampa
mässing. Diameter: 44 cm, höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:37 -
7156 Bordslampa
Sten/metall, Kolonn. Höjd: 70 ca
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:49 -
6471 Bordslampor
4 + 1 st, bland annat Falkenberg, glasfot / mässin..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:27
-
7064 Bordslampskärmar
4 st, Firma Svenskt Tenn
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:13



