KONST / Litografier / Grafiskt blad 13242246
nr 1324 2246
Vladimir Kamendy
(1955-2014), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Komposition, "Three". Signerad, numrerad 41/50, oramat löst blad. Motivet: 60x40 cm
Vladimir Kamendy, svensk-slovakisk konstnär född i Bratislava 1955, död 2014.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 maj 2020
kl 20:16:24
2/5 14:41:34
Vladimir Kamendy
Läs mer om Vladimir Kamendy