KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12801341
nr 1280 1341
Mai-Britt Palmroth
(1930-2020), Sverige
Oljemålning, Mai Britt Palmroth (f. 1930), Sverige. Flicka, Signerad. Olja på duk, 77x29 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 19:43:28
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
Mai-Britt Palmroth
Läs mer om Mai-Britt Palmroth