KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 15306355
nr 1530 6355
Ernst Wrede
(1907-1973), Sverige
Pastell, Komposition. Signerad, 38x48 cm, yttermått inklusive ram. 53x63 cm
Ernst Wrede, svensk bildkonstnär född 1907, död 1973.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 mars 2023
kl 20:18:10
25/3 23:59:37