KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12771041
nr 1277 1041
Oidentifierad konstnär. Signerad, Vintermotiv med häst & släde. Olja på duk, 30x50 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 30 september 2019
kl 18:24:39
600 kr
700 kr
800 kr
1.700 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
3.600 kr
3.200 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
3.600 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
3.800 kr