KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15873010

nr 1587 3010

Bozena Johansson

(f. 1939), Sverige

Oljemålning, Figurer. Signerad, daterad -79. Olja på duk, 19x24 cm, yttermått inklusive ram: 21x26 cm

Bozena Johansson, svensk bildkonstnär född i Polen 1939.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 11 december 2023
kl 20:49:06

11/12 12:30:24 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 11 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Bozena Johansson

Läs mer om Bozena Johansson