KONST / Litografier / Färglitografi 12433683
nr 1243 3683
Lars Melander
(f. 1939), Sverige
Färglitografi, "Vinter", 6/150. Signerad, daterad -91, bladets mått: 60x43 ca
Lars Melander, född 1939 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 mars 2019
kl 19:30:40
25/3 18:35:42
Lars Melander
Läs mer om Lars Melander