KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12983345

nr 1298 3345

Hans Bellmer

(1902-1975), Tyskland

Etsning, I kasset, "Sombre Printemps". Signerad, numrerad 101/150. Motivet: 26x20,5 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 16 december 2019
kl 19:37:38

14/12 07:38:21 1      Vinnande bud

Hans Bellmer

Läs mer om Hans Bellmer