MÖBLER / Bord / Telefonbord 7696344
nr 769 6344
Telefonbord
50-tal, mosaik, längd: 80, höjd: 62
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
onsdag 15 augusti 2012
kl 10:29:13