MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 5886298
nr 588 6298
Bokhylla
1930-tal, längd: 190, djup: 33, höjd: 72
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
650 kr
måndag 15 juni 2009
kl 18:11:47
250 kr
500 kr
350 kr
500 kr
600 kr