KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14345635
nr 1434 5635
Roald Hansen
(f. 1938), Danmark
Oljemålning, Roald Hansen (f. 1938), monogramsignerad. Olja på duk, 27x35cm, yttermått inklusive ram: 39x47cm
Roald Hansen, dansk bildkonstnär född 1938.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 29 november 2021
kl 18:31:38
100 kr
200 kr