GLAS OCH KERAMIK / Glas / Glasservisdelar 9963095
nr 996 3095
Glasservisdelar
19 del, Sandviksglas, 1920-/30-tal
Kondition: nagg
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 23 november 2015
kl 19:51:37
23/11 19:25:35
800 kr
23/11 19:46:37