KONST / Oljemålningar / Oljemålning/collage 15664098
nr 1566 4098
Oljemålning/collage
Emilio Moliner, Komposition, Signerad. Och daterad 62. Bildmått: 33x23 cm, yttermått inklusive ram: 35x26 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 september 2023
kl 20:06:49
25/9 00:09:43