GLASS & CERAMICS / Ceramics / Ytterfoder 4621075
nr 462 1075
Ytterfoder
Lenght: ()
Wilhelm Kåge Gustavsberg 1920-tal, grön och gul blomdekor, diameter 19 cm (sk nagg)
300
SEK 450
Monday April 23 2007
at 16:00:00
22/4 22:18:12
23/4 14:15:48
400 kr
- Thema-auction