ART / Oil paintings / Oil painting 15343220
nr 1534 3220
OIL PAINTING
"Riddare i blått". Signerad Sekunde. Oil on canvas, 60x47, unframed,
"Riddare i blått". Signerad Sekunde. Olja på duk, 60x47, oramad
SEK 250
Monday April 17 2023
at 19:21:51
200 kr