KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14797507
nr 1479 7507
Arne Isacsson
(1917-2010), Sverige
Landskap. Signerad. Akvarell, bildmått: 18x23 cm, oramad
Arne Isacsson, svensk målare född 1917, död 2010.
Utrop:
300 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 18 juli 2022
kl 19:56:14
100 kr
400 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr