KONST / Litografier / Färglitografi 13956459
nr 1395 6459
Inge Schiöler
(1908-1971), Sverige
Färglitografi, Stämpelsignerad, HC-upplaga (hors de commerce), yttermått inklusive ram: 50x54 cm
Inge Schiöler, bildkonstnär född 1908 i Strömstad, död 1971 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 3 maj 2021
kl 20:49:54
700 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.900 kr
Inge Schiöler
Läs mer om Inge Schiöler