KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13486397
nr 1348 6397
Oidentifierad konstnär. Signerad, modell. Olja på pannå, 40x26 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 september 2020
kl 20:18:57
100 kr
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)