KONST / Litografier / Färglitografi 5464261
nr 546 4261
Färglitografi
Signerad i trycket, M Pyk, 226/275, abstrakt kvinna med tax, 32x21
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 13 oktober 2008
kl 17:15:39
900 kr
750 kr
850 kr
950 kr
1.000 kr