KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12332116

nr 1233 2116

Eva Hallström (1942-1997), monogramsignerad, Segelbåt. Olja på duk, 33x41

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 4 februari 2019
kl 19:32:20