KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16428152

nr 1642 8152

Oidentifierad konstnär. Signerad, porträtt Kurt Cobain, ej ramad. Olja på duk, 98x121 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 16 september 2024
kl 18:16:48