KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 6477611
nr 647 7611
Oljemålningar
2 st, Signerade, 50/60-tal, 55x69 & 71x60
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 juli 2010
kl 18:21:49
24/6 07:53:36
150 kr
28/6 18:15:01