GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Lockurnor 5508415
nr 550 8415
Lockurnor
1-par, Kompaniporslin Kina, höjd: 28
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 3 november 2008
kl 16:48:12
1.200 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr