UR & KLOCKOR / Armbandsur / Fickur 11768002
nr 1176 8002
Fickur
Berthaud a Paris, 18k, Sent 1700-tal, urtavla i emalj, dekor med slipade rosenstenar. Diameter: 4
Kondition: slitage, skador på emalj, Utbytt urverk, rosenstenar saknas
Utrop:
6.000 kr
Såld:
5.000 kr
måndag 23 april 2018
kl 19:54:34
12/4 19:31:47
- Klassiska
23 apr
Klassiska
Läs mer om Klassiska