KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12224033
*
nr 1222 4033
Oljemålning
Harald Sandberg (1912-1983), Stadsmotiv, Signerad. Olja på duk, 72x90
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 december 2018
kl 20:44:49
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/12 18:56:54
1
100 kr
10/12 20:22:52
2
400 kr
10/12 20:37:49
1
250 kr
10/12 20:37:49
2
300 kr (Budbetjänt)
10/12 20:38:16
1
350 kr
10/12 20:38:16
2
400 kr (Budbetjänt)
10/12 20:39:50
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: harald sandberg olja olja på duk oljemålning oljemålningar stad stadsmotiv
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:34
-
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:37
-
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:01
-
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:10
-
6745 Oljemålning
Carl Erik Trulsson, Signerad, Tussilago. Olja på d..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:32
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1222 4033
Oljemålning
Harald Sandberg (1912-1983), Stadsmotiv, Signerad. Olja på duk, 72x90
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 450 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 10 december 2018 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 10/12 18:56:54 | 1 | 100 kr |
| 10/12 20:22:52 | 2 | 400 kr |
| 10/12 20:37:49 | 1 | 250 kr |
| 10/12 20:37:49 | 2 | 300 kr (Budbetjänt) |
| 10/12 20:38:16 | 1 | 350 kr |
| 10/12 20:38:16 | 2 | 400 kr (Budbetjänt) |
| 10/12 20:39:50 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: harald sandberg olja olja på duk oljemålning oljemålningar stad stadsmotiv
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:34 -
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:37 -
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:01 -
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:10 -
6745 Oljemålning
Carl Erik Trulsson, Signerad, Tussilago. Olja på d..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:32



