GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål 4754321
nr 475 4321
Skål
+ytterfoder [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 2 juli 2007
kl 17:22:06