KONST / Litografier / Färglitografi 17142058
nr 1714 2058
Ulf Lundell
(f. 1949), Sverige
Signerad, numrerad 78/100, daterad -93, "Måne över Haväng". Färglitografi, bildmått: 30x22 cm, yttermått inklusive ram: 54x44 cm
Ulf Lundell, svensk musiker, författare och målare född i Stockholm 1949.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 28 juli 2025
kl 18:13:14
28/7 18:04:17
Ulf Lundell
Läs mer om Ulf Lundell