FURNITURE / Sofas / Sofa 14478032
nr 1447 8032
SOFA
Saknar ryggkuddar. Length: 200 (lösa ej tillhörande kuddar), wear, damages, missfärgningar.
Englesson, Ryggplymåer ersatta av 7 st. Prydnadskuddar, Längd: 200
Condition: slitage, skador, missfärgningar
300
Monday February 7 2022
at 20:16:15