ART / Oil paintings / Oil painting 12667537

nr 1266 7537

OIL PAINTING

unidentified artist. Vinterlandskap med hus. Signerad A Wennerberg. Oil on canvas, 84x100 cm,

Oidentifierad konstnär. Vinterlandskap med hus. Signerad A Wennerberg. Olja på duk, 84x100 cm

600

SEK 100

Monday July 29 2019
at 19:06:37

29/7 18:58:48 1      Vinnande bud