KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9489087

nr 948 9087

Blandteknik

2 st, Oidentifierad konstnär, signerad, Fjäril & blommor, motivet: 12 x 20

Utrop:

400 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 16 mars 2015
kl 19:30:36